Hizmetlerimiz

Alibeyköy evden eve nakliyat firmamız, yaklaşık olarak 20 yıldır nakliyat sektörünün içerisinde yer almaktadır. Kalite ve güveni prensip haline getiren firmamız, geçmişten günümüze kadar daima bu prensipler dahilinde hizmet vermiştir. %100 müşteri memnuniyetinin egemen olduğu firmamız’da, günümüze kadar bir çok alan da etkin hizmetler sunulmuştur. İşinin ciddiyetinin bilincinde olan firmamız, daima en iyi şekilde hizmet sunarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmanın hedef ve gayreti içerisinde yer almaktadır. Merkezi olarak günümüzün mega kent olarak tanımladığı İstanbul’da hizmet veren Alibeyköy evden eve nakliyat, bunun yanı sıra şehiriçi ve şehirlerarası hizmetler sunmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerimiz 45 kişilik son derece alanında uzman ve bu alan da yıllardır hizmet veren tecrübeli personeller, son teknoloji ve yenilenmiş ekipmanlar, son olarak da nakliyat için uygun olarak tasarlanmış araç filomuz ile gerçekleşmektedir. Geçmişten günümüze kadar deneyimli kadromuz ile ofis, müze, büro, askılı tekstil, fabrika, piyano, evden eve ve sigortalı taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Bunların yanı sıra depolama, paketleme ve ücretsiz ekspertiz hizmeti de vermekteyiz. Değerli eşyalarınız firmamız tarafından gerekli tüm güvenlik önlemleri alınarak titiz bir çalışma ile taşınmaktadır.

Güler yüzlü ve saygılı personel kadromuz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, zamanı en aza indirerek eşyalarınızı bulunduğu yerden kalite ve güven ile yeni adresinize taşınacaktır. Alibeyköy evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçerek ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz. Firmamız fiyat konusunda müşterilerine olduğunca yardımcı olmakta olup her bütçeye uygun nakliyat hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra detaylı bilgi ya da fiyat bilgisi içinde firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinde yer alan numaralar ile firmamızla oldukça kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.