Hakkımızda

Alibeyköy evden eve nakliyat firmamız, 20 yıl öncesine kadar kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak sektöre adım atmıştır. Firmamız 45 kişilik deneyimli personel kadrosuna sahip olup bunların içlerinde marangoz, şoför ve tesisat ustaları da bulunmaktadır. Teknoloji içten içe takip eden firmamız, işinin hemen hemen her alanında teknolojiden en iyi şekilde faydalanmaktadır.

Hizmetlerimiz kalite ve güven çerçevesi içerisinde gerçekleşmekte olup işinde uzmanlaşmış personeller, yenilenmiş ve son teknoloji ekipmanlar ve bunların yanı sıra nakliyat için uygun olarak dizayn edilmiş son model geniş araç filosu ile gerçekleşmektedir. Daima en iyi şekilde hizmet sunmanın gayreti içerisinde  olan firmamız, geçmişten günümüze kadar bir çok hizmet sunmayı başarmıştır.

Kısaca Alibeyköy Nakliyat

%100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veren Alibeyköy evden eve nakliyat, geçmişten günümüze kadar bu hedefini her hizmetinde gerçekleştirmeyi başarmış ender nakliyat firmalarından biridir. İşinin ciddiyetinin bilincinde hareket eden firmamız aynı zaman da işinin getirdiği sorumluluk ve zorlukların da farkındadır. Şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere ülkemizin dört bir yanına taşımacılık hizmetlerini sürdüren firmamız, öncelikli olarak merkezi bulunduğu mega kent İstanbul halkının taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Kısaca hizmetlerimiz den bahsetmek gerekir ise Alibeyköy evden eve nakliyat firması olarak ücretsiz ekspertiz, sigortalı taşımacılık ve asansörlü taşımacılık başta olmak üzere evden eve, müze, piyano, askılı tekstil, fabrika, işyeri, büro, ofis ve depolama hizmetleri de vermektedir. Zamanı en aza indirerek kalite ve güven esaslı olarak hizmet veren firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön plana alarak en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Fiyat konusunda  müşterilerine olduğunca yardımcı olmaya çalışan Alibeyköy evden eve nakliyat firmamız, uygun fiyat garantisi vererek sizlere kaliteli hizmetler sunacaktır. Dilerseniz firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilir, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.